Kallelser för riksläger för flickor födda 2005

Kallelser för riksläger för flickor födda 2005
Dela detta

För någon vecka sedan så publicerade vi vilka pojkar födda 2005 som blivit kallade till rikslägret. Nu har SvFF släppt kallelserna för flickor födda 2005.

Selin Alfredsson Trollhättans FK
Thilde Alvberger IK Waria
Maja Alvin Västerås BK 30
Louise Andersson, mv Eskilstuna United DFF
Mathilda Andersson, mv Films SK
Stina Andersson Arnäs IF
Hilda Arnesson IF Team Hudik
Emma Augustsson IFK Luleå
Mira Axelsson Nacka FC
Ida Backlund Målsryds IF
Josefin Baudou Films SK
Ellen Bengtsson Trollhättans FK
Linnéa Bengtsson Bollnäs GIF FF
Alva Bergenstråle Sunderby SK
Elin Björkman, mv Färnäs SK
Vera Blom Spånga IS FK
Alva Bloss Sockertoppen IF
Alva Brehmer, mv Forsby FF
Tone Brodén Irsta IF
Nora Brodin Larsson Skutskärs IF FK
Lovisa Brogren BK Astrio
Irma Burman Heffnersklubbans BK
Tuva Bylund IFK Lidingö FK
Hanna Cronqvist FC Rosengård
Selma Cruse IFK Valla
Elin Ekmark, mv Adolfsbergs IK
Emilia Elisson Varbergs BoIS FC
Joanna Facht IF Viken
Klara Fagerström Södra Sandby IF
Ella Foberg Slätta SK
Sara Frigren Tyresö FF
Lisa Furéh Onsala BK
Vera Fürst, mv Bollnäs GIF FF
Ida Garmfors Södra Sandby IF
Thilda Gianello IFK Göteborg
Nellie Granstam HGH FC
Agnes Grote, mv Onsala BK
Tëa Gråberg Stenkyrka IF
Thelma Gustavsson Sunnanå SK
Lisen Hafstad, mv Njurunda IK
Annie Hagen IFK Lidingö FK
Elin Hagström IFK Kalmar
Alva Hallengren Jämjö GoIF

Emma Halvarsson Torsångs IF
Daniela Hamberg Sollentuna FK
Elvira Hammarbäck Växjö DFF
Line Hammarland IK Sturehov
Alice Hamrin IFK Kalmar
Isabelle Hebert Torsångs IF
Thelma Heikkinen Sunnanå SK
Jenny Helgesson Onsala BK
Ida Henriksson Bråtens IK
Tuva‐Li Holm IK Huge
Alva Israelsson Sundsvalls DFF
Alva Johansson Vaksala SK
Elly Johansson, mv IF Väster
Felicia Johansson, mv Piteå IF FF
Maja Johansson AIK FF
Meja Josbrant Piteå IF FF
Agnes Jönsson IFK Östersund
Julia Jönsson Chapple FC Rosengård
Alva Karlsson Eskilstuna United DFF
Ebba Karnehov IFK Nyköping
Ida Kjellman IF Viken
Agnes Klemo Waaranperä, mv Notvikens IK DFF
Julice Kransén IF Brommapojkarna
Moa Landström Gideonsbergs IF
Wilma Lantz IF Väster
Matilda Larsson Jitex Mölndal BK
Meya Larsson IFK Luleå
Clara Leffler Alsike IF
Thea Lennardsson FC Staffanstorp
Engla Lennartsson Trollhättans FK
Alma Lerjeryd IK Sturehov
Ebba Lilliehöök IFK Lidingö FK
Alice Lindqvist IF Väster
Julia Lindqvist Hammarby IF FF
Nichole Cassandra Lorejo Del Rio IK Huge
Maja Lundin Smedby AIS
Nellie Lundqvist Al‐Sa Adini FK Karlskrona
Julia Mammoo Norrahammars GIS
Ebba Melin IF Brommapojkarna
Miranda Milton Dalhem IF
Agnes Mårtensson Södra Sandby IF
Stina Nilsson Arnäs IF
Tone Norberg Piteå IF FF
Tuva Norell IF Brommapojkarna
Ida Pehrsson Hertzöga BK
Mimmi Persson Sandåkerns SK
Tova Persson FC Rosengård
Erica Persson Welin Södra Sandby IF
Lin Petkovic Hultsjö IF

Lina Pettersson, mv Myckle IK
Linnea Philipsson Södra Sandby IF
Selma Rajakangas Adolfsbergs IK
Emmelie Rodrick Stenungsunds IF
Elin Roos Gideonsbergs IF
Tilda Sandén Kristianstads DFF
Vendela Saving Nacka FC
Alva Sjöberg Bolin Åby IF
Vilma Sjölander IF Brommapojkarna
Frida Skinner Mattsson Kvicksunds SK
Hanna Skogsfors, mv Viggbyholms IK FF
Tuva Skoog Morön BK
Bintou Sonko FC Rosengård
Bea Sprung FC Rosengård
Ida Stolt Hermansson Ytterby IS
Elsa Strömberg, mv Clemensnäs IF
Mathilda Ståhlbom Karlsson IF Elfsborg
Victoria Svanström IFK Göteborg
Klara Svensson Senelius Jitex Mölndal BK
Linn Sångberg IF Elfsborg
Wilma Söderqvist Torsångs IF
Hannah Tegestål, mv Eskilsminne DFF
Tuva Thulin IF Brommapojkarna
Anna Tiricke Tyresö FF
Jamie Tiuraniemi Bråtens IK
Tilde Tomic Alsike IF
Julia Torsell Oguz IFK Göteborg
Vera Törnkvist Vaksala SK
Viktoria Veber Lindö FF
Line Wessman IF Brommapojkarna
Clara Wiklund, mv Malmslätts AIK
Petronella Winblad Uppåkra IF
Ida Åkerlund Sundsvalls DFF
Thea Öhman Växjö BK
Tuva Ölvestad Nacka FC
Vera Österplan IF Brommapojkarna

Dela detta

Henrik

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *